BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ
Güncel Haberler

AK PARTİ İLÇE BAŞKANLIĞI GAZETECİLERİ UNUTMADI

AK Parti Edremit ilçe başkanlığı 10 Ocak çalışan gazeteciler gününde Memleket Gazetesi çalışanlarını ziyaret etti.
AK Parti Edremit ilçe Başkanı Ekrem Umutlu, büyük emek sarf ederek, mesleğin getirdiği zorluklara karşın kamuoyunu aydınlatma, bilgilendirme noktasında görevini en iyi şekilde yapan basın mensuplarının demokraside önemli bir görevi ifa ettiğini belirterek, “Basın mensuplarımızın 10 Ocak çalışan gazeteciler gününü kutluyorum” dedi.
Başkan Umutlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolaysıyla basın mensuplarını tek tek ziyaret gazeteciler gününü Kutladı..
10 Ocak Gazeteciler Günü münasebetiyle AK Parti İlçe Başkanı ve beraberindeki heyet Edremit’te faaliyet gösteren gazeteleri ziyaret ettiler. Memleket Gazetesi İmtiyaz Sahibi Suat Dilber ve çalışanlarını ziyaret eden AK Parti İlçe Başkanı Gazete çalışanlarının gününü kutladı. İlçe Başkanı Ekrem Umutlu "Bazı dönemlerde yaşanan demokrasinin askıya alındığı süreçlerde maalesef ülkemizde hak ve özgürlükler, basın özgürlüğü de askıya alınırken ciddi anlamda baskılar yaşandığını biliyoruz. Bu süreçlerle birlikte Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gerek başbakanlığı, gerekse Cumhurbaşkanlığı görevinde bulunduğu süreçte ülkemiz genelinde ciddi reformlar yapılmıştır. Bu reformlarla birlikte Türk basınının zenginleşmesi, çeşitlenmesi, demokratik ve özgürlükçe bir yapıya kavuşmasına da vesile olmuştur. Bu yönüyle demokrasinin vazgeçilmezi olan basın, basın çalışanlarının daha iyi hizmet vermesini, kamuoyunu aydınlatılmasını noktasında yaptığı görevi önemsiyoruz. Biz biliyoruz ki; günün her saatinde haber peşinde koşarak emek sarf eden, zor şartlar altında görevlerini yerine getiren, sorumluluk duygusu içinde toplumu aydınlatmaya çalışan, halkın talep ve beklentilerini yansıtarak önemli bir kamu görevini yerine getiren, kentimizle ilgili tanıtımı ve sosyal etkinlikleri konusunda, ekonomik anlamda gelişmesine yaptıkları haberlerle katkı sunan değerli basın çalışanlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum. Bundan sonraki hayatlarında ve mesleklerinde başarılar diliyorum." Dedi. Memleket Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Çalışanları bu anlamlı günde yalnız bırakmayan AK Parti İlçe Başkanı ve yönetimine teşekkür ettiler.
ABDULKADİR AYDINIŞIK

2021-01-13596 kez okundu