BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ
Güncel Haberler

Akın 94. Yıldönümünde Anıtkabir de

CHP Balıkesir Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Ahmet Akın Balıkesir’in düşman işgalinden kurtuluşunun 94. yıldönümünde Anıtkabirdeydi.
Çalışmalarını uzunca bir süredir Balıkesir’de sürdüren Ahmet Akın, partisinin Genel Merkezindeki bazı çalışmalara katılmak üzere birkaç gündür Ankara’da bulunuyordu. Ankara Balıkesirliler Derneği tarafından Balıkesir’in düşman işgalinden kurtuluşunun 94. Yıldönümü vesilesi ile düzenlenen Anıtkabir programına katılan Ahmet Akın “Bugün ilimizin kurtuluş gününde Balıkesir’de düzenlenen törenlerde hemşerilerimizle birlikte olmak istiyordum. Ancak Genel Merkezimizdeki bazı çalışmalara katılmak üzere bugünlerde Ankara’da bulunmam gerekiyordu. Bu yüzden Ankara’daki hemşerilerimizin düzenlediği Anıtkabir programına katıldım. Bugün burada Ata’mıza minnettarlığımızı ifade etmek için huzuruna çıktık. Burada bulunan tüm Balıkesirlilere teşekkür ediyorum. Bu organizasyonu gerçekleştiren Ankara Balıkesirliler Derneği yöneticilerine de ayrıca teşekkür ediyorum.” dedi.
Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın’ın da yer aldığı heyet Anıtkabir’de Atatürk’ün mozolesine törenle çelenk sunduktan sonra, Dernek Başkanı Servet Camgöz Anıtkabir Özel Defterine Balıkesir’in düşman işgalinden kurtuluşu ile ilgili duygu ve düşüncelerini yazdı.


2016-09-083154 kez okundu