BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ
Güncel Haberler

Anneler Sedefne’den İndirimli Yararlanacak

Anneler Derneği Balıkesir Şubesi üyeleri Pamukçu Sedefne Termal Otel’den indirimli faydalanacaklar.
Anneler Derneği üyelerine yönelik olarak Altıeylül Belediyesi’ne bağlı Altaş Altıeylül Şirketi tarafından işletilen Pamukçu Sedefne Termal Otel ile indirim anlaşması imzalandı ve üyeler konaklamalarda % 20 indirimden yararlanacak.
Başkan Zekiye Seferbey ve Altaş Altıeylül Şirketi Başkanı İsmail Akdoğan birlikte protokolü imzaladı, protokol kapsamında oda üyelerine konaklama ve yemek ücretlerinde % 20 indirim uygulanacak.
Altaş Altıeylül Şirketi Başkanı İsmail Akdoğan ziyarette Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nun selam ve saygılarını iletti. Akdoğan Altıeylül Pamukçu Mahallesi’nde bulunan Sedefne Termal Otel ile vatandaşlara en iyi hizmeti vermek için çalıştıklarını ifade etti. Akdoğan sivil toplum örgütlerine önem verdiklerini ve bu doğrultuda indirim protokolü yaptıklarını kaydetti. Sedefne’ye vatandaşların ilgisinin her geçen gün arttığını ve bundan mutluluk duyduklarını belirten Akdoğan oda üyelerini de Sedefne’de ağırlamaktan memnunluk duyacaklarını söyledi.
Anneler Derneği Başkanı Zekiye Seferbey “Üyelerimiz ve aileleri Sedefne Otel’deki konaklamalarında indirimden yararlanacaklar. Sedefne Otel sıcak suyu ve yenilenen yüzü ile hizmet veriyor. Dernek üyelerimizde otelden indirimli bir şekilde faydalanacaklar. Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nun çalışmalarını takdir ediyoruz, kendisi derneğimizin her zaman yanında” dedi.

2017-03-224147 kez okundu