BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ
Güncel Haberler

Ayvalık yaz hazırlıkları tamam gibi

Ayvalık Belediyesi yaz sezonu hazırlıklarını büyük ölçüde tamamladı. Temizlik konusunda bütün halk ile birlikte çalışmalar yapılırken, sıra plajlara geldi. Dünyaca ünlü Sarımsaklı plajlarında hazırlıklar tamamlanırken, sıra Badavut’a geldi. Ardından ise Altınova ve Tuzla kumsalları temizlenecek.

Ayvalık Belediyesi sahil temizliği çalışmalarını sürdürüyor. Sarımsaklı plajlarında başlatılan kumsal temizliği tamamlandı, şimdi ise temizlik çalışması Badavut’ta devam ediyor. Ardından temizlik aracı Tuzla ve Altınova’da da kumları temizleyerek yaz sezonuna hazır hale getirecek.

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, ilçe halkının ve tatilini Ayvalık’ta geçirenlerin rahatı için Ayvalık Belediyesi ekiplerinin çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek; “Sarımsaklı’da kumsal temizliğini tamamladık. Şimdi Badavut kumsalında çalışıyor temizlik aracımız. Burada çalışma tamamlandığında Altınova ve Tuzla sahillerinde de kumları temizleyeceğiz. Ancak denize giren vatandaşlarımızın sahilleri temiz bırakmalarını bekliyoruz” dedi.
2015-05-134001 kez okundu