BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ
Güncel Haberler

BAŞKAN UYSAL; “İBADETHANELERİMİZE ARALIKSIZ DESTEK OLUYORUZ”

Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal kent merkezi ve kırsal mahallelerdeki camilerin çeşitli inşaat, tamirat ve tadilat işlerini, ayrıca ilçede yapılan bir cem evinin inşaatına da belediye olarak üstlenerek destek olduklarını bildirdi

Burhaniye Belediyesi sosyal kültürel faaliyetlerin yanı sıra vatandaşların dini ibadetlerini daha rahat ve temiz bir ortamda yapabilmeleri amacıyla bir çok caminin tamirat, tadilat ve inşaatlarını üstendi. İlçede yapılan bir cem evinin de inşaatına katkı sağlandı.
Halkın ibadetlerini daha rahat ve nezih bir ortamda yapabilmeleri için belediyenin imkanlarını seferber ettiklerini ifade eden Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, “Burhaniye'mizde vatandaşlarımızın ibadetlerini daha rahat ve temiz bir ortamda yapabilmeleri için 19 farklı camimizin çeşitli inşaat işlerini, tamirat ve bakımlarını yaptık” dedi.
Camilerin çeşitli eksikliklerini gidererek düzenli olarak temizliğini de yaptıklarını vurgulayan Başkan Necdet Uysal, “Camilerimize yapılan yardımlar için 222 bin 657 TL harcadık. İlçemizde yapılan 5 Adet yeni caminin ve 1 cem evinin ise yapımına destek olduk” diye konuştu.

2019-03-213657 kez okundu