BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ
Güncel Haberler

BURHANİYE BELEDİYESİ’NİN YOL HAMLESİ İSKELE MAHALLESİNDE DEVAM EDİYOR

Burhaniye Belediyesi tarafından başlatılan yol hamlesi İskele Mahallesi’nde kilit parke taşı ile devam ediyor.

Burhaniye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ilçenin değişik noktalarındaki yol yapım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor. Daha yaşanılabilir bir kent olması için belediye çalışmalarının aralıksız olarak devam ettiği ilçede bozuk yollar onarılıyor, yeni yollar yapılıyor
Belediye Başkanı Necdet Uysal’ın talimatı ile devam eden yol yapım çalışmalarında bugüne kadar ilçe merkezinde 308 bin metrekare kilit parke taşı döşendi.
Aralıksız olarak çalışan Burhaniye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, İskele Mahallesi Karacaoğlu Caddesinde kilit parke taşı döşüyor. Yapılan yollarda yağmur olukları ve kaldırımlarda yapılıyor.
Belediye başkanı Necdet Uysal, “Göreve başladığımızda ilçemizin birçok yolu bozuktu. Hemen harekete geçerek halkımızın daha rahat ve daha güvenli seyahat edebilmelerini sağlamak amacıyla yolların yapım ve onarımlarına başladık. Bozuk olan yollar tamir edildi, yeni açılan yollar ise kilit parke taşı döşenerek tozdan ve çamurdan kurtarıldı. Bugüne kadar ilçemiz merkez mahallelerinde 308 bin metrekare yol yaptık. Çalışmalarımız aralıksız olarak sürüyor” dedi.


2019-03-155235 kez okundu