BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ
Güncel Haberler

BURHANİYE GÜREŞTE 3 MADALYA KAZANDI

Burhaniye Belediyesi Güreş takımı Savaştepe’den 3 madalya ile döndü.
Burhaniye Belediyesi Spor Kulübü Güreş takımı, Balıkesir Savaştepe Belediyesi tarafından düzenlenen Şavaştepe Yağlı Pehlivan Güreşleri müsabakalarında Burhaniye’ye 3 madalya getirdi.
Müsabakalara katılmak için 1,5 yıldır antrenman yapan Güreş takımına bağlı 9 sporcu kendi kategorilerinde dereceye girebilmek için ter döktü. 3 sporcunun madalya kazandığı müsabakalarda Burhaniye Belediye Spor Güreş takımı adına; Teşvik kategorisinde, bir boyda Kadircan Yarar ikinci olurken, minik bir boyunda Mehmet Ali Derelioğlu üçüncü, minik iki boyunda ise İsmail Balcı üçüncülük elde ederek üç madalyayı Burhaniye’ye getirdi.
Dereceye giren minik sporcuları kutlayarak başarılarının devamını dileyen Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, sporun her alanında Burhaniye’nin söz sahibi olduğunu ve sporu ve sporcuyu her zaman desteklemeye devam edeceklerini ifade etti.
Toplamda 26 sporcusu olan Burhaniye Belediyespor Güreş takımının Şube Başkanı Erhan Güngör, güreş müsabakalarında elde ettikleri başarıların devam edeceğini söyleyerek, 19 Eylül’de İvrindi Kayapa’da düzenlenecek güreş müsabakalarına da katılacaklarını dile getirdi.2019-09-131838 kez okundu