BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ
Güncel Haberler

CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCILARI EDREMİT’TE


3.Edremit Kitap Fuarı için, Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan'ın daveti ile Edremit'e gelen CHP Genel Başkan Yardımcıları Seyit Torun ve Yıldırım Kaya CHP Edremit İlçe Örgütünü ve Edremit Belediyesi’ni ziyaret etti.

Edremit İlçe Örgütünde Balıkesir Milletvekilleri Ensar Aytekin ve Ahmet Akın’la birlikte partililerle buluşan Genel Başkan Yardımcıları, üyelerle sohbet ederek gündemi değerlendirdi.
İlçe Başkanı Fatih Yılmaz Belediye başkanı Hasan Arslan'ın da katıldığı buluşmaya partililer büyük ilgi gösterdi.

“Gidişleri Yakın”
Yerel Yönetimlerden sorumlu genel başkan yardımcısı Seyit Torun, burada yaptığı konuşmada gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. İktidarın artık çıkış yolunun kalmadığını ifade eden Torun "iktidar, para bulmak için her türlü yolu deniyor. Ve bunu yaparken de halkın cebine gözünü dikiyor. Vatandaşı vergilerle teslim alan bu iktidara en güzel yanıt 31 Mart'ta ve 23 Haziran'da verildi. Martın Sonu Bahar olacak dedik Bahar oldu. Şimdi bir şey daha söylüyoruz gidişleri yakın. Halkına yabancı bir iktidar halkın refahını arttırmak yerine cebindeki paraya göz diken bir iktidar yıkılmaya mahkumdur. "ifadelerini kullandı.

"Kitap ve Silahın yanyana anıldığı bir ülkede Kitap Fuarı düzenlemek önemli"
Edremit'e özel bir gözle bakıldığını ve marka şehir olma yolunda her türlü destekleri esirgemeyeceklerini ifade eden Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya ise "Kitap Fuarı gibi organizasyonlar bu dönemde özel bir önem taşıyor. Silah ve kitabın yanyana anıldığı bir dönemde kitaptan yana saf tutmak büyük bir sorumluluktur. Ve sosyal demokrat belediyeciliğin farkı da budur" ifadelerini kullandı.
İlçe Örgütü ziyaretinin ardından Edremit Belediye Başkanlığını ziyaret eden Genel Başkan Yardımcıları, Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan'ı makamında ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan’da konuklarına ziyaret için teşekkür etti. Başkan Arslan, Edremit Belediyesi olarak eğitim ve öğretime ayrı bir 3.Edremit Kitap Fuarı için, Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan'ın daveti ile Edremit'e gelen CHP Genel Başkan Yardımcıları Seyit Torun ve Yıldırım Kaya CHP Edremit İlçe Örgütünü ziyaret etti.
Edremit İlçe Örgütünde Balıkesir Milletvekilleri Ensar AYTEKİN ve Ahmet AKIN'la birlikte partililerle buluşan Genel Başkan Yardımcıları, üyelerle sohbet ederek gündemi değerlendirdi.
İlçe Başkanı Fatih Yılmaz Belediye başkanı Hasan Arslan'ın da katıldığı buluşmaya partililer büyük ilgi gösterdi.
“Belediye yurdu kazandıracağız”
Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan’da belediye olarak eğitime ayrı bir önem verdiklerini kaydetti, Edremit’te belediye yurdu kazandırmak için çalıştıklarını söyledi.


2019-08-192491 kez okundu