BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ
Güncel Haberler

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’dan Rock Festivali Açıklaması

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Edremit’te düzenlenen Rock Festivali ile ilgili açıklama yaptı.

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Edremit’in Zeytinli Mahallesi’nde düzenlenen Rock Festivali ile ilgili açıklama yaptı.
Başkan Saka, açıklamasında şöyle dedi; Zeytinli Mahallesi Altınkum Sahilinde gerçekleştirilen "Zeytinli Rock Festivali" ile ilgili olarak son günlerde özellikle sosyal medya ortamında doğru olmayan çeşitli paylaşım ve yorumlar yapılmaktadır. Vatandaşlarımızın eleştiri ve şikâyetlerini anlayışla karşılıyor, doğru bilgi edinilmesi hususunda bu açıklamanın yapılmasını zaruri sayıyoruz:
Özel bir şirket tarafından organizasyonu gerçekleştirilen ve resmi izin ve hazırlık süresi yaklaşık 1 yıl önce başlayan "Zeytinli Rock Festivali" için Edremit Belediyesi olarak sadece yer tahsisi yapmış olup, festivalin izin ve çeşitli prosedürleri Edremit Kaymakamlığı nezdinde gerçekleştirilmiştir.
Ülkemiz için hayatlarını kaybeden şehitlerimize duyduğumuz saygı dolayısıyla, Edremit Belediyesi olarak 2.sini düzenleyeceğimiz "İda Zeytin Kültür ve Sanat Günleri" programlarının içerisine hiçbir şekilde müzikli eğlence vb. etkinlik koymayarak konuyla ilgili hassasiyetimizi yinelemiş bulunmaktayız.
Bu vesile ile şehitlerimize bir kere daha Allah'tan rahmet, kederli ailelerine ve Türk Milletine sabır ve baş sağlığı diliyoruz.
2015-08-224535 kez okundu