BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ
Güncel Haberler

"EDREMİT'İN GÜZEL İSMİNE DAHA FAZLA GÖLGE DÜŞÜRMEYİN! "

''Bugünlerde, tüm yerel ve ulusal basınımızda Kuvay-ı Milliye coğrafyası olan Balıkesir ve Edremit isimleri bir kez daha danışıklı dövüş ortaklıklarıyla ve çeşitli terör sevici oluşumlarla gündeme gelmiştir. Edremit'in güzel ismine daha fazla gölge düşürmeyin. Bu coğrafya milli mücadeledeki dik ve onurlu duruşuyla tanınan bir coğrafyadır. Burada, terör seviciliğine ve 'Gezi kalkışması' benzeri yapılanmalara yer yoktur. Efeler diyarı güzel Edremit'imiz, Kazdağlarıyla, turizmiyle, zeytiniyle, zeytinyağıyla, yiğit insanlarıyla hatırlanmaya devam etmelidir. Bu coğrafyayı marjinal ideolojilerinin yuvalanma ve örgütlenme alanı yapmak isteyenlere geçit verilmeyecektir. Soluğumuz her daim enselerindedir.
Genel Başkanımız Bilge Lider Sayın Dr. Devlet Bahçelinin de veciz bir şekilde ifade ettikleri gibi; bugünkü CHP, Atatürk'ün CHP'siyle yollarını ayırmış; Kandil muhipliğine, Pensilvanya muhbirliğine soyunmuştur. Bu CHP'nin aklı kiralık, siyaseti rehinli, istikameti aşırı risklidir. Bunlar, dost düşman ayrımından bile habersiz gafillerdir. Bunlar, milli atılımı engellemek, tarihi haklarımızı eritmek için çırpınırlar. Adına demokrasi derler, terör örgütünün hedeflerine perde çekmeye çalışırlar. Adına barış derler, ihanetin aklanmasına, bekanın tahrip edilmesine heves ve hizmetkarlık ederler. Adına özgürlük derler, devlete ve millete hakareti normal ve sıradan gösterirler. Türkiyemizin güvenliği için S-400 Hava ve Füze Savunma Sistemi alınır, yapmayın, almayın derler, ABD'nin tepkisini çekmeyin korkaklığını seslendirirler. Afrin'e Zeytin Dalı Harekatı yapılır, ne işimiz var orada, sakın şehir merkezine girmeyin derler. PKK/YPG/PYD zehir saçar, ülkemize saldırır, YPG bize mi saldıracakmış diye saf ayağına yatarlar, hainlerin değirmenine su taşırlar. Doğu ve Güneydoğu il ve ilçelerimizde hendek kazılıp, işgal planları yapan teröristlere arkadaş, yoldaş diye seslenirler. İşte zillete düşmek budur. İşte rezalet ortaklık ve payandalık böyle birşeydir. CHP, emperyalizmin gece bekçisi, Türkiye düşmanlarının kule nöbetçisidir. Karşımızdaki CHP siyaseti, tarihsel çizgisinden vahim bir sapma halindedir. Bu savrulmanın rotası direkt uçuruma açılmaktadır. Terörle mücadeleden, teröre yardım ve yataklık eden bir konuma gelinmiştir. HDP ile al takke, ver külah ittifakı içindedir. PKK ile tesis edilen gizli kapaklı ilişki ve irtibat ağlarının tam ortasındadır. YPG ise CHP'ye göre; sözde vatanlarını savunan bir örgüttür. Kandil, CHP'yi arkaladıkça, CHP'ye arka çıktıkça, HDP ile CHP, zillet şemsiyesi altında el ele yürüdükçe kirli çamaşırlar birer birer etrafa saçılmaktadır. Türkiyemizin milli tezlerine, terörün hakkından gelmek için devam eden yüksek mücadele sürecine yabancı kalan ve gölge düşürmek isteyen bu partinin gerçek yüzünü, ona oy veren vatandaşlarımız ve aziz milletimiz mutlaka görmelidir.
Biz ne uşak olacağız, ne de başkalarını uşak olarak göreceğiz. Biz, tam bağımsız olarak yaşayacağız. Türkiye Cumhuriyetinin sonsuza kadar yaşaması için cansa can, kansa kan vereceğiz. Fedakarlıksa bunun gereğini sonuna kadar yapacağız. Kısacası; bu ülkenin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e Atatürk diyemeyen, sözde Ermeni soykırım iddialarını savunan ve bir twitter paylaşımında, kocasıyla beraber bir bütün domuzu yediğini övüne övüne anlatan Canan Kaftancıoğluna sahip çıkmak akıl yoksunluğudur.
Bu ve bunlara karşı vatanımızı hep birlikte ve korkusuzca savunacağız. Bunlara karşı, devletimizin ve hükümetimizin arkasında sapasağlam duracağız. Cumhur İttifakını, siyasi hesap yapmadan, dürüstlükten ayrılmadan, inançla ve samimiyetle yaşatacağız. 2023 lider ülke Türkiye hedefine sadakatle bağlı kalacağız ve kesinlikle bu kutsal hedefe hizmet edeceğiz. Cumhur İttifakını sabote etmeyi aklından geçiren, oyuna gelip, Türkiyemizi hançerlemeyi düşünen, FETÖ ve PKK'ya şirin görünme derdinde olanlara, çeşitli mihraklarla, dış mahfillerde gizli hesaplar ve planlar yapanlara, Avrupa başkentlerinde yasa ve anayasa taslağı hazırlatanlara ve işbirlikçilere asla fırsat vermeyeceğiz.''


2022-05-16240 kez okundu