BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ
Güncel Haberler

EDREMİT’TE GÜVENLİK ÖNLEMLERİ ÜST DÜZEYDE

Edremit’te son günlerde yaşanan asayiş olaylarının ardından güvenlik tedbirleri arttırıldı. Yurttaşlar güvenlik önlemlerinden memnun olduklarını belirtirken, çalışmaların güven ortamını arttırdığını belirtiyor.

BALIKESİR’in Edremit ilçesinde güvenlik önlemleri arttırıldı. Devriye ekiplerinin arttırıldığı gözlenirken, şehrin girişinde neredeyse 24 saat uygulama yapılıyor. Uygulama haricinde, bazı noktalarda da polis ekiplerinin acil müdahale için çeşitli bölgelerde bekleme noktaları oluşturduğu görüldü.
Yaklaşık 1 haftadır devam; kamu düzeninin korunması, adli suçluların ve suç unsurlarının engellenmesi amacıyla yapılan yol ve asayiş uygulamaları kapsamında dün gece yapılan çalışmalarda yaklaşık 100 araçta inceleme yapıldı. Uygulamaları trafik ve asayiş ekipleri beraber katılırken, çevik kuvvet ekiplerinin de zaman zaman destek verdiği gözlendi.
Yurttaşlar yapılan uygulamalardan memnun olduklarını belirterek, “Uygulamalar caydırıcılığı önlem olarak iyi. Polislerimizi birçok yerde görmek kendimizi güvende hissettiriyor” diyor. Fatih Emrah ERDOĞAN

2016-03-135346 kez okundu