BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ
Güncel Haberler

HAVRAN ROMANLAR DERNEĞİ'NDEN HALK KONSERİ

Havran Roman Kültürü Eğitim Araştırma Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen halk konserine Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy katılım sağladı.
Kapalı pazar yerinde yapılan konser'de Ses Sanatçıları Ümmüye Geyveli,Taner Gül ve Zeki Gül seyircileri coşturdu.
Belediye Başkanı Emin Ersoy yaptığı konuşmada şunları söyledi, "Bugün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı. Tüm Çocuklarımızın bayramını tebrik ediyorum. Dünyada tek olan çocuk bayramını Ulusumuza armağan eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ve silah arkadaşlarını bize bağımsız bir Ülke bıraktığı için rahmet ve minnetle anıyorum. Bu konser iki gün önce yapılacaktı. Gelen şehit haberlerinden dolayı erteledik. Bu vesile şehitlerimize mevlam rahmet eylesin" dedi.
Ersoy, "Seçim boyunca bizlere destek olan roman vatandaşlarımıza ve tüm halkımıza ayrıca teşekkür ederim. Başkanımız bu etkinliği tertipleyen Dernek Başkanımız Dilaver Kalaycıoğlu'na ve yönetimine teşekkür ediyorum. Başkanımız günün anısına Sanatçılar çiçek takdim etti." Dedi.
Etkinliğe Belediye Başkanı Emin Ersoy, Havran MHP İlçe Başkanı Ömer Acar, Havran Sebze ve Meyveciler Esnaf Odası Başkanı Murat Hançer, Havran Ülkü Ocakları Başkanı Saadettin Kul, Belediye Meclis Üyeleri, Balıkesir ve Körfezdeki Roman Dernekleri Başkanları katıldı.


2019-04-253905 kez okundu