BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ
Güncel Haberler

KAYMAKAM ALİ SIRMALI; “ŞEHİTLERİMİZİN AİLELERİ MİLLETİMİZİN VE DEVLETİMİZİN EN KUTSAL EMANETLERİDİR”

Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı ve eşi Nuray Sırmalı, Edremit’te ikamet eden şehit ailelerini ziyaret etti.
İlk olarak Şehit Polis Memuru Gökhan Kıncak’ın Babası Raşit Kıncak ve annesi Hanife Kıncak’ı ziyaret eden Kaymakam Sırmalı ve eşi Nuray Sırmalı daha sonra Şehit Polis Memuru Ahmet Alp Taşdemir’in annesi Saliha Üray’ı, Şehit Uzman Çavuş Aycan Özdil’in annesi Serpil Özdil’i ve Şehit Uzman Çavuş Özcan Mutlu’nun annesi Süheyla Mutlu ve babası Necmi Mutlu’yu ziyaret ettiler.
Kaymakam Ali Sırmalı ziyaret ettiği şehit aileleri ile yakından ilgilenerek, ihtiyaç ve sorunlarını dinledi, şehit ailelerinin bizlere vatan uğruna canlarını feda eden kahramanlardan birer emanet olduklarını ifade eden Kaymakam Ali Sırmalı; “Ülkenin ve milletin birliği ve bekası için mücadele verirken toprağa düşen tüm şehitlere Allah’tan rahmet, geride kalanlarına ise sabırlar diliyorum” dedi.
Kaymakam Ali Sırmalı; “Şehitlerimizin aileleri milletimizin ve devletimizin en kutsal emanetleridir. Aziz vatanın toprakları şehitlerimiz ve gazilerimizin fedakârlıkları sayesinde bizlere vatan olmuştur. Şehitlerimizin hakkını ne yapsak ödeyemeyiz. Bugünlerimizi şehitlerimize ve gazilerimize borçluyuz. Devletimizin bütün kapıları şehit ailelerimize sonuna kadar açıktır. Bizler her zaman şehit yakınları ve gazilerimizin yanındayız” dedi.
Yapılan Ziyaretlerde Kaymakam Ali Sırmalı ve Eşi Nuray Sırmalı’ya Edremit Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Elif Çakır eşlik etti.
Şehit aileleri de Kaymakam Sırmalı ve Eşi Nuray Sırmalı’nın ziyaretinden dolayı duydukları memnuniyetleri dile getirerek teşekkürlerini sundular.

2019-03-233980 kez okundu