BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ
Güncel Haberler

MAHKEME MAHALLESİ TICARET- OTOPARK PROJESİ

Burhaniye Belediyesi tarafından hazırlanan Mahkeme Mahallesi Ticaret- Otopark Projesi ile ilçenin park sorunu çözülecek.

Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal ilçeyi daha ferah ve yaşanılabilir bir kent haline getirmek amacıyla her gün yeni projeler üretiyor. Birçoğu hayata geçirilen projelere eklenen Mahkeme Mahallesi Ticaret- Otopark Projesi ile trafik ve park sorununun önüne geçilmesi planlanıyor.
Mülkiyeti Belediyeye ait Mahkeme Mahallesi pazaryeri yanında bulunan arsaya yapılması planlanan Ticaret- Otopark Projesi için, ilçe genelinde avam mimari proje yarışması düzenlendi.
Yarışmada dereceye girerek seçilen proje kapsamında Otopark, Semt pazarı, alternatifli ticari bürolar veya 1+1 daireler yapılacak.
Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, “Hazırladığımız Mahkeme Mahallesi Ticaret- Otopark Projesinin hayata geçirdiğimiz takdirde kentimizin en büyük sorunlarından biri olan otopark problemi ortadan kalkmış olacak. Bunun yanı sıra proje kapsamında modern Pazar yerli ve belediyemize gelir sağlayacak ticarethaneler de yer alacak. Belediye olarak kentimizi çağın yeniliklerine ayak uyduruyor ve halkımızın refah düzeyini yükseltiyoruz” dedi.

2019-03-273622 kez okundu