BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ
Güncel Haberler

Saka Greek Art Union’u ağırladı

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka (Greek Art Unıon) Yunanistan Sanat Birliği Başkanı Maria Loumpourdi ve Türkiye temsilcisi Hasan Kadakcı’yı makamında ağırladı.

Nezaket ziyaretinde bulunan Yunanistan Sanat Birliği Başkanı Maria Loumpourdi ve Türkiye temsilcisi Hasan Kadakcı gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı kendilerine teşekkür ederken, aynı zamanda kurulacak ilişkide, her iki ülke açısından yapılacak olan tüm sosyal kültürel ve sanatsal çalışmalarda ülkeler arası sevgiyi, barışı, hoşgörüyü güçlendireceğini ifade ettiler.
Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka Ulu Önderimiz Atatürk’ün sözünde dediği gibi “Sanatsız kalan bir milletin, hayat damarlarından biri kopmuş demektir” Bu anlamda bizlerde sosyal belediyeciliğimiz gereği her zaman olduğu gibi sanata ve sanatçıya duyduğumuz saygıyı, yaptığımız kültür ve sanatsal çalışmalarımızla ifade ediyoruz. İki ülke arasında kurulacak kültürel çalışmalar bizi mutlu eder ve bu çalışmalarda Edremit ilçemizin öncü olması bizi çok daha onurlandırır dedi.
2015-05-164939 kez okundu