BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ
Güncel Haberler

ŞEHİT TAŞDEMİR GÖREV SÜRESİNİ UZATMIŞ

Şehit polis Ahmet Alp Taşdemir'in tayini İzmir'e çıkmış, ancak Diyarbakır'da kalmak için görev süresini uzatmış.

DİYARBAKIR’da terör örgütü PKK’ya yönelik hücre evine yapılan operasyonda şehit olan Özel Harekat polisi Ahmet Alp Taşdemir’in acı haberi, farklı ildeki iki eve ateş düşürdü. Şehidin İzmir’in Selçuk İlçesi'nde oturan imam babası İbrahim Taşdemir "Milletimiz, sağ olsun" derken, Balıkesir’in Edremit İlçesi'nde yaşayan annesi Saliha Üray, fenalaşınca sağlık ekibi müdahalede bulundu. Şehit Taşdemir’in tayininin İzmir’e çıktığı; ancak Diyarbakır’da kalmak için görev süresini uzattığı belirtildi.
Şehit polis Ahmet Alp Taşdemirin tayini İzmire çıkmış, ancak Diyarbakır’da kalmak için görev süresini
Diyarbakır’da, PKK’lı teröristlerin yakalanabilmesi için Kayapınar Huzurevleri Mahallesi’nde, hücre evi olarak kullanılan daireye sabah saatlerinde yapılan operasyonda Özel Harekat Polisi Taşdemir şehit oldu. İzmir’in Selçuk İlçesi'nde yaşayan ve İsabey Camii’nde imamlık yapan şehidin babası İbrahim Taşdemir’e oğlunun şehadet haberi sağlık ekipleri eşliğinde verildi. Baba Taşdemir’in evinin bulunduğu apartmana Türk bayrağı asıldı. İbrahim Taşdemir, "Milletimiz, sağ olsun" dedi.
Şehit polis Ahmet Alp Taşdemirin tayini İzmire çıkmış, ancak Diyarbakırda kalmak için görev süresini uzatmış.
ANNEYE DE ACI HABER VERİLDİ
Özel Harekat polisi Taşdemir’in şehadet haberi, Balıkesir’in Edremit İlçes'inde yaşayan annesi 46 yaşındaki Saliha Üray’a da verildi. Atatürk Mahallesi’nde yaşayan Üray’a acı haberi, Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı, askeri erkan ve emniyet teşkilatından oluşan bir heyet, sağlık personeli gözetiminde verdi. Büyük üzüntü yaşayarak, fenalaşan anne Üray’a sağlık ekipleri, hemen müdahale etti. Üray’ın oturduğu apartmanın ikinci katına, Türk bayrağı asıldı.
Şehit polis Ahmet Alp Taşdemirin tayini İzmire çıkmış, ancak Diyarbakırda kalmak için görev süresini uzatmışSaliha Üray’ın bir süre önce İzmir’de yaşayan İbrahim Taşdemir’den boşandığı ve Edremit’te yaşamaya başladığı öğrenildi. Kent sakinleri, taziye için annenin evine geldi. Şehit Taşdemir’in tayininin İzmir’e çıktığı; ancak Diyarbakır’da kalmak için görev süresini uzattığı belirtildi. Şehit Özel Harekat polisi Ahmet Alp Taşdemir’in evli ve 1 yaşında çocuğu olduğu, ailesiyle birlikte Diyarbakır’da yaşadığı öğrenildi. Şehit Ahmet Alp Taşdemir’in cenaze töreninin, ailenin memleketleri Manisa’nın Salihli İlçesi'nde yarın yapılacağı ve şehidin orada toprağa verileceği belirtildi.
Halil KABALAK

2017-11-034652 kez okundu