BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ
Güncel Haberler

TEMİZ BİR ALTIEYLÜL İÇİN EKİPLER GÖREVDE

Altıeylül Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli Hasan Basri Çantay Mahallesi Karatepe mevkiinde temizlik çalışması yaptı.
Vatandaşların piknik alanı olarak kullandığı Karatepe Mevkiindeki kirlilik, yerini tertemiz bir görünümüne bıraktı. Kaba atıklar, çöpler ve naylon poşetlerinin atldığı alanda, Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli titiz bir çalışma yaparak alanı temizledi. Karatepe Mevkiinde yaşayan vatandaşların daha rahat nefes alabileceği, rahatça gezebileceği, oturabileceği bu alan daha güzel bir görünüme kavuştu.
Temizleme çalışması dolayısıyla açıklama yapan Temizlik İşleri Müdürü İbrahim Canbey “Altıeylül Belediyesi sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde çalışmalarını sürdürüyor. Temiz bir çevre, temiz bir Altıeylül için hizmetteyiz. Vatandaşımızın sağlıklı, huzurlu ortamda yaşamaları için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Karatepe mevkiindeki yeşil alan kirli bir görünüm içerisindeydi. Temizlik güzeldir. Her şey temizlik ile başlar. Temizliğe önem veriyoruz. Sadece merkezde değil, vatandaşımızın oturacağı, gezeceği her yerde çalışıyoruz. Vatandaşlarımız kaba atıklarını 444 06 09 telefonu arayarak aldırabilirler. Altıeylül Belediyesi Beyaz Masaların yanı sıra Çağrı Merkezimiz hizmet vermekte. Temizlemek elbette bizim görevimiz. Çevreyi temizlemek tabi ki çok önemli; ancak çevreyi temiz kullanmak, bunu bir yaşam biçimi haline getirmek bundan daha önemlidir diye düşünüyorum ” dedi.

2016-02-223598 kez okundu