BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ
Güncel Haberler

VALİ ERSİN YAZICI’DAN BALIKESİR ÜNİVERSİTESİNE ZİYARET

Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, çeşitli incelemelerde bulunmak üzere Balıkesir Üniversitesini ziyaret etti. Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İlter Kuş’un eşlik ettiği Vali Ersin Yazıcı, Merkez Yemekhane’deki öğle yemeğinde de üniversite öğrencileriyle bir araya geldi.
Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, programı kapsamında ilk olarak Balıkesir Teknokent’i ziyaret etti. Aynı zamanda Teknokent Yönetim Kurulu Başkanı olan Rektör Prof. Dr. İlter Kuş’dan ve Teknokent Genel Müdürü Doç. Dr. Murat Erhan Balcı’dan Teknokent bünyesinde gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgiler alan Vali Yazıcı, Valilik olarak gerçekleştirilen çalışmaların destekçisi olduklarını ifade etti. Rektör Prof. Dr. İlter Kuş da Balıkesir Üniversitesinin kendisini her alanda gösterme hedefiyle çalışmalar yürüttüğünün altını çizerek, BAÜN Teknokent’in de bu anlayışla hareket ederek şehrin ekonomisine, sanayisine ve kalkınmasına katkı sunacak bir değer olacağını belirtti.
Öğle yemeğinde de Rektör Prof. Dr. İlter Kuş’la birlikte Merkez Yemekhane’de öğrencilerle buluşan Vali Yazıcı, öğrencilerle sohbet ederek eğitim öğretim yaşamlarında başarılar diledi. Vali Ersin Yazıcı, son olarak Rektör Prof. Dr. İlter Kuş’la Rektörlük makamında bir görüşme gerçekleştirirken; Rektör Prof. Dr. İlter Kuş, ziyareti nedeniyle Vali Ersin Yazıcı’ya teşekkür etti.

2019-11-091638 kez okundu