BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ
Güncel Haberler

Vefalı Öğretmenlerin Öğrencileri

Ayvalık Belediyesi Yaşlı Bakımevi haftanın bir gününde minik yürekleri ağırlıyor. Ayvalık’ta faaliyet gösteren Ayşecik Ana Okulunun dev yürekli minik öğrencileri, öğretmenlerinin teşvikiyle haftanın belirli bir gününde düzenli olarak Ayvalık Belediyesi Yaşlı Bakım Evi’ni ziyaret ederek burada kalan büyükleriyle buluşuyorlar.
Anaokulu öğrencilerinin yaşlı bakım evi ziyaretlerinde rastgelen Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, okul idarecilerine böylesine önemli bir konuda miniklere öncülük etmelerinden dolayı okul idareci ve öğretmenlerine teşekkür etti. Ayvalık Belediye Başkanı Gençer, birgün herkesin yaşlanacağını ilgi ve sevgiye her şeyden daha çok ihtiyaç duyacağı günlerde bu tür ziyaretlerin büyük önem ve anlam taşıdığını kaydetti. Her ziyaretlerinde Ayvalık Belediyesi Yaşlı Bakım Evi’nde kalan amcalarına, dedelerine hediyeler götüren minikler şarkılar seslendirerek onları neşelendiriyor.
Her hafta düzenli olarak sosyal sorumluluk projesi kapsamında ziyaret ettikleri büyüklerini ellerini öperek onları yalnız bırakmayıp her zaman yanlarında olduklarını gösteriyorlar.

2016-01-053996 kez okundu