BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ
Güncel Haberler

Zeytinli Rock Festivali Hazırlıkları Hızlandı

Zeytinli Rock Festivali bu yıl 5 gün boyunca müzikseverleri rock ve alternatif müzik dünyasının en iyi sanatçı ve grupları ile buluşturacak. 24 - 28 Ağustos tarihleri "deniz, kum, güneş ve %100 rock müzik" ile hayatın keyfini çıkarmak isteyenlerin buluşma noktası Zeytinli Rock Festivali her yıl artan müzikseverleri bir araya getirmek için hazırlar sürüyor. Festivalde kombine biletler 120 TL, kombine+kamp biletleri ise 140 TL olarak satışta.


Dün itibariyle hummalı bir çalışma başlatan Milyon Yapım sahne kurmaya başladı. Edremit Belediyesi ekipleri ile birlikte çalışma yürüten Milyon Yapım sahne kurmak için onlarca kişi çalışmalara başladı. Çevre temizliği ve düzenlenmesi ile ilgili olarak da Edremit Belediyesi çalışmalarını sürdürüyor. Geçtiğimiz yıllarda 100 bin i aşkın müzik severin bir araya getirmeyi başaran Edremit Belediyesi takdir topluyor. Festivalin direktörü Umut Kuzey, yüzde 100 müzik sloganı ile yola çıkan festivale büyük ilgi gösteren binlerce müziksevere bir jest olarak festivale bir gün daha eklemeye karar verdi. 24 Ağustos çarşamba günü açılışı gerçekleşecek festivalin ilk gününde Türk rock ve pop müzik dünyasının usta isimleri ile muhteşem bir kadro sizleri bekliyor. Kombine biletler 120 TL, kombine+kamp biletleri 140 TL olarak satışa sunulurken biletlerin neredeyse bitti.
Bir çok yabancı festivalde yer alan usta yorumcu Selda Bağcan & Boom Pam, Bülent Ortaçgil, Kurtalan Ekspres, İskender Paydaş, Ünlü, Moğollar ve Flört grupları festival eklenen diğer isimler yer alırken Aynı zamanda, Rockstar enerji içeceği sponsorluğunda kurulan Keşif Sahnesi’nde Türkiye’den katılan yerli gruplar ile birlikte,Yunanistan, Almanya ve Kıbrıs'tan da amatör, profesyonel gruplar festivale renk katacak.
Milyon yapım tarafından, Umut Kuzey genel koordinatörlüğünde organizasyonu yapılan, Edremit Belediyesi desteği ve Kral pop tv medya sponsorluğun da ‘deniz kum güneş ve yüzde yüz müzik sloganı ile yola çıkan Zeytinli Rock Festivaline bütün müzikseverleri beklediklerini dile getiren Umut Kuzey; “ Zeytinli Rock Festivali'nde bu yıl, Moğollar, Bülent Ortaçgil, Duman, Teoman, Manga, Athena, Baba Zula, Şebnem Ferah, Mor Ve Ötesi, Pentagram, Hayko Cepkin, Bülent Ortaçgil, Kurban ve Ceza'nın da yer aldığı pek çok sevilen grup ve yorumcu sahne alacak. Festivalde ayrıca, Yunanistan, Bulgaristan, Romanya, Almanya ve Kıbrıs'tan amatör ve profesyonel gruplar yer alacak” dedi. Pervin BÖLÜKBAŞI

2016-08-224214 kez okundu